Blog

Poznaj 4 główne zalety materiałowych toreb z nadrukiem!

28 sierpnia, 2020
Poznaj 4 główne zalety materiałowych toreb z nadrukiem!

Od kilku lat panuje moda na materiałowe torby z nadrukiem. Są doskonałą alternatywą dla reklamówek plastikowych. Dlaczego? Jakie są jej najważniejsze zalety? Zapraszamy do lektury!

Jednym z głównych motywów, dla których coraz więcej osób stawia na bawełniane torby jest środowisko. Reklamówki plastikowe nie dość, że są płatne, to jeszcze w dodatku bardzo szkodliwe dla przyrody. Stanowią niewyobrażalne wręcz zagrożenie dla zwierząt, które żyją w rzekach, jeziorach i oceanach.  Aż 100 000 tysięcy z nich zabijanych jest rocznie przez reklamówki plastikowe, zaś 200 gatunków zagrożonych jest wyginięciem! Dzieje się tak, gdyż odpady plastikowe trafiają do wód i tam wydzielają szkodliwe substancje chemiczne, które zabijają istoty żywe. Zdarza się również, ze oplątują je i doprowadzają do uduszenia. Plastik jest tworzywem szkodliwym głównie ze względu na to, że nie ulega rozkładowi, a także jest niezwykle odporny na zniszczenia. Torby materiałowe w przeciwieństwie do plastikowych nie szkodzą środowisku, a ponadto przynoszą wiele innych korzyści.

1. Są wielokrotnego użytku

Ze względu na mocny i trwały materiał (bawełnę), torby ekologiczne z nadrukiem posłużą na wiele miesięcy, a nawet lat! Mogą być stosowane wielokrotnie, na różne okazje i okoliczności. Są idealne na zakupy, do pracy, na spotkanie, siłownię, zajęcia sportowe, a także jako dodatkowe opakowanie na przedmioty osobiste lub produkty, które nie zmieściły się  w plecaku lub torbie głównej.

2. Umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy

Część osób uważa, że materiałowe torby z nadrukiem są o wiele droższe od plastikowych siatek i niepotrzebnie generują koszty. Czy jest tak na pewno? Nie do końca! Z perspektywy tygodni, miesięcy, a nawet roku plastikowe reklamówki generują o wiele większe koszty!

3. Mogą być skutecznym narzędziem marketingu

Dzięki możliwości nadrukowania dowolnej grafiki, torby bawełniane mogą posłużyć jako doskonałe narzędzie marketingu Twojej firmy! Jest to świetny pomysł na stylowy i praktyczny gadżet firmowy dla Twoich pracowników, współpracowników, klientów i partnerów biznesowych, którzy użytkując je, będą nieustannie promować Twoją markę.

4. Atrakcyjnie wyglądają i można je dowolnie spersonalizować

Torby ekologiczne są niezwykle estetyczne! Umożliwiają wyrażanie swojego stylu i wypróżnienie się z tłumu. Możesz umieścić na nich dowolny nadruk nawiązujący do Twoich pasji, wykonywanego zawodu, poglądów lub po prostu estetyczny napis. Ze uwagi na wysokie walory estetyczne i dużą praktyczność, torby te sprawdzą się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.