Drukowanie zdjęć na koszulkach
Sprawdź
Bluzy z logo firmy
Sprawdź
Druk na bluzach
Sprawdź
Spodnie reklamowe
Sprawdź
Polary reklamowe
Sprawdź
Odzież na targi
Sprawdź
Czapki reklamowe
Sprawdź
Koszulki reklamowe
Sprawdź
Zdobienie odzieży
Sprawdź
Personalizacja odzieży motocyklowej
Sprawdź
Odzież na eventy
Sprawdź
Odzież BHP
Sprawdź
Polo z logo
Sprawdź
Druk na odzieży

Druk na odzieży

 

 

Coraz więcej firm decyduje się na zamówienie dla swoich pracowników odzieży firmowej. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Sprawdzi się ono szczególnie w wielu dużych sklepach oraz firmach, ponieważ dzięki odzieży reklamowej pracownicy będą lepiej widoczni dla klientów, dzięki czemu łatwiej będzie można znaleźć odpowiednią osobę, która doradzi w razie wątpliwości i pytań co do danego produktu.

Pracownicy noszący znakowaną odzież reklamową będą się także lepiej prezentować, dzięki czemu wizerunek Twojej firmy będzie bardziej spójny i dopracowany. Odzież reklamowa z logo firmy może posłużyć również jako upominki bądź nagrody dla klientów, na przykład do większych zakupów lub po skorzystaniu z danej usługi.

Odzież reklamowa sprawdzi się też doskonale podczas różnego rodzaju targów i spotkań, które mają na celu wypromowanie firmy lub zapoznanie z nią klientów. Może ona posłużyć zarówno jako strój dla przedstawicieli danej działalności, jak i jako gratis dla klientów.

Znakowanie odzieży reklamowej w Lublinie wykonasz w IcomPrint. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie drukarskim, dzięki czemu wykonywane przez nas nadruki charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Wykonujemy także znakowanie za pomocą haftu, które również cieszy się dużą popularnością wśród firm.

Logo nanosimy na różnego rodzaju odzież, taką jak np. koszulki, bluzki, bluzy, koszule, spodnie, odzież ochronna i ubrania robocze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą IcomPrint, w której znajdziesz między innymi znakowanie odzieży reklamowej Lublin.