Grawerowanie laserowe na szkle
Sprawdź
Grawerowanie na drewnie
Sprawdź
Etykiety drewniane
Sprawdź
Drewniane metki do odzieży
Sprawdź
Plakietki drewniane
Sprawdź
Drewniane guziki personalizowane
Sprawdź
Drewniane metki handmade
Sprawdź
Metki drewniane personalizowane
Sprawdź
Metki drewniane grawerowane
Sprawdź
Drewniane notesy
Sprawdź
Drewniane zeszyty
Sprawdź
Tabliczki drewniane
Sprawdź
Drewniana tabliczka na drzwi z grawerem
Sprawdź
Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe IcomPrint Lublin

 

Grawerowanie laserowe to innowacyjna metoda tworzenia napisów, symboli i estetycznych i spersonalizowanych wzorów, dedykacji, logo itp. na powierzchniach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Za pomocą specjalnego urządzenia można nanieść dowolny element na przedmioty z tworzyw sztucznych, np. drewna lub plexi. Proces grawerowania laserowego składa się z kilku istotnych etapów. Na początku grafik przygotowuje projekt grawerunku, wykorzystując do tego program graficzny, np. Photoshop lub Illustrator. Kolejnym krokiem jest przesłanie projektu do lasera za pośrednictwem sterownika drukarki. Drukarka po naciśnięciu właściwego przycisku rozpoczyna odpowiedni proces grawerowania. W trakcie grawerowania materiał jest mocno nagrzewany specjalną wiązką promienia laserowego. Efektem nagrzania jest zmiana koloru materiału lub spalenie i wyparowanie nagrzanego materiału. Do grawerowania laserowego wykorzystuje się takie urządzenia, jak: lasery Co2, wycinarki laserowe, znakowarki laserowe i wiele innych. Ogromną zaletą grawerowania laserowego jest możliwość personalizowania różnego rodzaju przedmiotów poprzez nanoszenie na materiały indywidualnych wzorów i napisów. Warto wspomnieć również o takich korzyściach, jak:

  • tworzenie spersonalizowanych prezentów,
  • tworzenie grawerunku na różnego rodzaju materiałach – drewno, ceramika, kamień, srebro,
  • plexi, skóra i wiele innych,
  • możliwość realizacji wielu indywidualnych projektów w krótkim czasie,
  • wysoka estetyka produktów,
  • odporność na ścieranie,
  • wysoka trwałość przez wiele lat.

Grawerowanie laserowe

Szukasz firmy, która zajmuje się grawerowaniem laserowym w Lublinie? Zdecydowanie trafiłeś pod doskonały adres! Icom Print to lubelska drukarnia oferująca kompleksowe usługi, w tym grawerowanie laserowe. Dzięki najnowszemu innowacyjnemu urządzeniu Laser Solution LS100ex możemy wykonywać profesjonalne laserowe grawerowanie w takich materiałach, jak: drewno, plastik, metale powlekane, materiały naturalne (papier, drewno, skóra) lub miękkie (guma, pianka).

W IcomOferujemy:

  • grawerowane gadżety dla firm: breloki, notesy, ramki na zdjęcia z logiem, drewniane pudełka na wino dla partnera biznesowego itp.
  • personalizowane przedmioty na prezent – np. szkatułki na biżuterię z grawerem lub ozdobną tabliczkę z okazji rocznicy lub ślubu, bransoletki z okazji Walentynek, stojaki na telefon, personalizowane bombki na choinkę i wiele więcej.

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Zadzwoń!