Haft na bluzach
Sprawdź
Haft na czapce
Sprawdź
Haft na koszulkach
Sprawdź
Haft na mundurach
Sprawdź
Haft na kitlach
Sprawdź
Haft na polo
Sprawdź
Haft na skórze
Sprawdź
Naszywki haftowane
Sprawdź
Haft na odzieży
Sprawdź
Haft

Haft

 

 

 

Ubrania robocze, koszule firmowe, czapki z daszkiem, bluzy, a także ręczniki hotelowe, szlafroki może doskonale dopasować do wizerunku firmy lub przedsiębiorstwa przez umieszczenie na nich haftu. Haft komputerowy to technika, która pozwala na precyzyjne wyszycie każdego wzoru na przykład na ubraniach firmowych.

Haft to doskonały sposób na trwałe i niezwykle dopracowane logo. Dzięki tej technice sygnowania odzieży firmowej możesz mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo zyska lepszy, bardziej spójny wizerunek. Dzięki haftowanym logo na ubraniach firmowych klienci dobrze zapamiętają Twoją firmę. Logo wykonywane techniką haftu jest również bardzo trwałe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu nawet po wielu praniach.

Ubrania sygnowane haftowanym logo sprawdzą się doskonale nie tylko jako dopełnienie wizerunku firmy. Są one również dedykowane przedszkolom i szkołom, ponieważ w ten sposób łatwo będzie odróżnić dzieci z poszczególnych placówek i grup np. podczas grupowych wyjść do kina czy wycieczek.

Haftowane logo sprawdzi się także we wszelkiego rodzaju kółkach i stowarzyszeniach. Często jest to opcja wybierana przez koła ludowe czy fanów motoryzacji lub sportu. Możesz zamówić dowolną część garderoby z logo swojej ulubionej marki lub drużyny.
Haft komputerowy możesz wykonać np. w Lublinie. Charakteryzuje nas doskonałej jakości sprzęt, który zapewnia, że nasze hafty są niezwykle dokładne i precyzyjne. Co więcej, haft taki jest odporny na zniszczenia podczas wielokrotnego prania i częstego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą haftu w Lublinie.