Haft na bluzach
Sprawdź
Haft na czapce
Sprawdź
Haft na koszulkach
Sprawdź
Haft na mundurach
Sprawdź
Haft na kitlach
Sprawdź
Haft na polo
Sprawdź
Haft na skórze
Sprawdź
Naszywki haftowane
Sprawdź
Haft na odzieży
Sprawdź
Haft reklamowy
Sprawdź
Haft na ubraniach
Sprawdź
Haft

Haft Lublin IcomPrint

 

 

 

Ubrania robocze, koszule firmowe, czapki z daszkiem, bluzy, a także ręczniki hotelowe, szlafroki może doskonale dopasować do wizerunku firmy lub przedsiębiorstwa przez umieszczenie na nich haftu. Haft komputerowy to technika, która pozwala na precyzyjne wyszycie każdego wzoru na przykład na ubraniach firmowych.

Haft to doskonały sposób na trwałe i niezwykle dopracowane logo. Dzięki tej technice sygnowania odzieży firmowej możesz mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo zyska lepszy, bardziej spójny wizerunek. Dzięki haftowanym logo na ubraniach firmowych klienci dobrze zapamiętają Twoją firmę. Logo wykonywane techniką haftu jest również bardzo trwałe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu nawet po wielu praniach.

Ubrania sygnowane haftowanym logo sprawdzą się doskonale nie tylko jako dopełnienie wizerunku firmy. Są one również dedykowane przedszkolom i szkołom, ponieważ w ten sposób łatwo będzie odróżnić dzieci z poszczególnych placówek i grup np. podczas grupowych wyjść do kina czy wycieczek.

Haftowane logo sprawdzi się także we wszelkiego rodzaju kółkach i stowarzyszeniach. Często jest to opcja wybierana przez koła ludowe czy fanów motoryzacji lub sportu. Możesz zamówić dowolną część garderoby z logo swojej ulubionej marki lub drużyny.

Haft komputerowy możesz wykonać np. w Lublinie. Charakteryzuje nas doskonałej jakości sprzęt, który zapewnia, że nasze hafty są niezwykle dokładne i precyzyjne. Co więcej, haft taki jest odporny na zniszczenia podczas wielokrotnego prania i częstego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą haftu w Lublinie.

  • Polo z haftem Lublin / Wzór umieszczony na ubraniu metodą haftu może być wykorzystany na różne sposoby. Czasem jest to komunikat reklamowy ( np. logo firmy ) naniesiony na odzież w ramach kampanii promocyjnej. W innym przypadku ma on charakter ozdobny i umieszczony jest np. na bluzie lub koszulce po to, aby jej właściciel mógł pochwalić się oryginalnym ubraniem. Inaczej mówiąc taka odzież pomaga mu lepiej wyrazić siebie. Umieścić wizerunek graficzny metodą haftu można też na odzieży roboczej. Możliwych zastosowań jest wiele. Przykładem odzieży, na której można umieścić haft jest koszulka polo. Pełni ona często rolę odzieży firmowej, w której pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki. Rozwiązanie takie spotykamy np. w dyskontach spożywczych, lokalach gastronomicznych, zakładach fryzjerskich. Metodą haftu można umieścić na takiej koszulce logo firmy. Nie musi ono być umieszczone z przodu. Równie dobrze można je wyhaftować z tyłu koszulki lub nawet na rękawie czy kołnierzu. Inną możliwością zastosowania koszulki polo z haftem jest uczynienie z niej gadżetu reklamowego. Może być ona np. rozdawana na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez firmę. Mogą być w nią ubrani przedstawiciele firmy obsługujący stoisko na evencie typu targi, może być noszona w trakcie ulicznych akcji promocyjnych typu degustacja, rozdawanie zaproszeń itp. Koszulka polo z wyhaftowanym na niej logo firmy może też być dodawana jako prezent do przesyłek z zamówieniami wysyłanymi do klientów. Oczywiście nie trzeba działać w biznesie, aby nosić koszulkę polo. Jeśli często nosimy ją wiosną i latem, możemy wyhaftować na niej oryginalny wzór, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu przechodniów. Nasza firma oferuje umieszczanie na koszulkach polo wybranych przez naszych Klientów wizerunków graficznych metodą haftu. Jeżeli nie mają oni jeszcze sprecyzowanego pomysłu oferujemy pomoc, współpracujemy bowiem z zespołem doświadczonych grafików. Haft wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości nici. Gwarantujemy, że będzie on odporny na uszkodzenia, zachowa też swój pierwotny wygląd nawet po wielu praniach koszulki. Zapraszamy do kontaktu z nami. Biuro firmy znajduje się w Lublinie, realizujemy jednak zamówienia z całej Polski.
  • Naszywki haftowane / Haft Lublin – komputerowy to nowoczesna metoda nanoszenia na tkaninę lub inne powierzchnie wizerunku graficznego. Można wykorzystać ją w celach biznesowych, umieszczając z jej pomocą logo lub hasło reklamowe danej firmy na odzież roboczą lub na ubrania typu bluza i koszulka, które po umieszczeniu na nich materiału reklamowego będą wykorzystywane w działaniach promocyjnych. Nowoczesne maszyny haftujące oprócz tego, że mogą nanieść wizerunek graficzny na odzież, służyć mogą również do wykonywania naszywek. Na mundurach policyjnych, wojskowych, oraz innych służb widzimy symbole graficzne właśnie w postaci naszywki. Są one jednak wykorzystywane nie tylko przez służby mundurowe. Ozdabiają nimi swoje ubrania fani zespołów muzycznych ( najczęściej rockowych i metalowych ) i miłośnicy gier RPG. Członkowie różnego rodzaju kół zainteresowań noszą często koszulki lub bluzy z jednakową naszywką, aby podkreślić jedność swojej wspólnoty. Innym możliwym zastosowaniem naszywki jest umieszczenie na swoim ubraniu takiej z informacjami o swojej grupie krwi, co może przydać się w trakcie niespodziewanej hospitalizacji. Z naszywkami kojarzeni są również harcerze. Nasza firma oferuje haft naszywek z wizerunkiem graficznym stworzonym przez Klienta lub z takim zaprojektowanym przez naszych grafików. Współpracuje z nami cały zespół osób zajmujących się grafiką. Są oni otwarci na propozycje, pomysły i uwagi płynące od naszych Klientów. Naszywki wyhaftowane będą przy użyciu nowoczesnego sprzętu, z wykorzystaniem niezwykle mocnych nici. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania naszywek. Zapraszamy do kontaktu z nami. Biuro firmy mieści się w Lublinie ,realizujemy jednak zamówienia dokonane z całej Polski, a nawet z zagranicy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania drogą telefoniczną lub mailową.
  • Haft na koszulce Lublin / Technika haftu znana jest ludzkości od stuleci. W dzisiejszych czasach tradycyjny haft, wymagający dużej sprawności manualnej oraz cierpliwości, zastępowany jest przez jego nowoczesną odmianę, nazywaną haftem komputerowym. Umożliwia on na znaczne szybsze i precyzyjne niż w przypadku klasycznego haftu umieszczenie wzoru na wybranym materiale. Zaletą tej nowoczesnej metody jest też relatywnie niski koszt wykonania takiego haftu. Jednym ze sposobów wykorzystania haftu komputerowego jest umieszczanie tą metodą wizerunków graficznych na odzieży lub tekstyliach. Jest też stosowany w przypadku, gdy trzeba nanieść logo firmy na strój roboczy. Taka odzież może być jednym z elementów kampanii marketingowej firmy. Personel może w niej wykonywać swoje codzienne obowiązki ( np. kelnerzy w lokalach gastronomicznych, fryzjerzy ), koszulki takie mogą być też rozdawane jako prezenty na firmowych imprezach lub też mogą stać się prezentem dodawanym do przesyłek z zamówionymi przez klientów produktami. Nasza firma umożliwia umieszczanie na różnego rodzaju materiałach wizerunków graficznych metodą haftu. Wykorzystujemy przy tym nowoczesny sprzęt i wytrzymałe nici wysokiej jakości. Poradą w sprawie wyglądu logo czy też innego komunikatu reklamowego, jaki ma trafić na koszulkę służy zespół grafików, z którym współpracujemy. Biuro naszej firmy znajduje się w Lublinie, realizujemy jednak zamówienia z całej Polski, a nawet z zagranicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde Wasze pytanie.