Druk zdjęć wysoka jakość
Sprawdź
Druk dyplomów
Sprawdź
Druk certyfikatów
Sprawdź
Druk plakatów
Sprawdź
Druk zdjęć
Sprawdź
Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

 

 

Popularność druku cyfrowego znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Jest to zasługa tego, że druk cyfrowy jest bardzo łatwy w użyciu. Polega on na wykorzystaniu specjalnych maszyn drukarskich, czyli tak zwanych maszyn elektrofotograficznych. Dzięki ich zastosowaniu obraz można zgrywać bez pośrednio z różnego rodzaju nośników za pomocą komputera. Znacznie usprawnia to cały proces drukowania, ponieważ w odróżnieniu od druku offsetowego, nie jest konieczne użycie nośników pośrednich ani ze specjalistycznych form drukarskich. Wszystkie te cechy sprawiają, że druk cyfrowy jest świetną metodą, która oferuje praktycznie nieograniczone możliwości projektowania wydruków.

Druk cyfrowy sprawdza się doskonale podczas wydruku wizytówek, ulotek oraz biletów. Zawdzięcza to swojej doskonałej jakości, która znacznie przewyższa jakość podobnej do druku cyfrowego techniki druku, jaką jest druk laserowy. Druk cyfrowy jest też zdecydowanie szybszy i łatwiejszy niż druk laserowy. Daje on też możliwość wprowadzania zmiennych danych, dzięki czemu będzie idealną metodą podczas wykonywania imiennych dyplomów, certyfikatów czy nagród. Wszystkie drukowane elementy są niezwykle wyraźne, dlatego sprawdzą się świetnie we wszelkiego rodzaju wydrukach, którym nadadzą estetyczny i profesjonalny wygląd.
Druk cyfrowy ma też taką zaletę, że może być wykonywany nawet w mniejszych nakładach i wciąż jest to opłacalne. Łatwość wykonania wydruków cyfrowych powoduje, że ich cena jest bardzo niska.

Jeśli szukasz drukarni cyfrowej w Lublinie, doskonałym wyborem będzie ICOMPrint. Używamy najwyższej jakości sprzętu drukarskiego, dzięki czemu jakość Twoich wydruków będzie doskonała. Drukarnia cyfrowa ICOMPrint Lublin to gwarancja świetnej obsługi i konkurencyjnych cen na rynku drukarskim. Nasi wykwalifikowani graficy z wieloletnim doświadczeniem z chęcią pomogą w zaprojektowaniu oraz wykonaniu najlepszej jakości materiałów, które będą idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą drukarską oraz do skorzystania z usług drukarni cyfrowej w Lublinie.