Blog

Teczki ofertowe, dlaczego warto w nie inwestować!

27 grudnia, 2019
Teczki ofertowe, dlaczego warto w nie inwestować!

Badania pokazują, że 96% przedsiębiorstw biorących udział w prestiżowym amerykańskim rankingu Fortune 500 posiada teczki ofertowe. Wszyscy od Coca-Coli po Apple posługują się tym praktycznym narzędziem reklamowym. Teczki ofertowe skutecznie, ale nienachalnie wzmacniają wizerunek firmy. Opatrzone logotypem, danymi kontaktowymi, kolorystyką nawiązującą do barw marki stają się istotnym elementem identyfikacji wizualnej.

Ich podstawowe zadanie to godna reprezentacja firmy na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych, konferencjach, eventach promocyjnych, szkoleniach. Przydają się też wtedy, gdy próbujemy okiełznać biurowy bałagan, uporządkować i uładzić całą zgromadzoną „papierologię”, posegregować pisma, dokumenty, faktury. Nadają się do przechowywania i składowania. Wydatnie podnoszą prestiż firmy w oczach kontrahentów, będąc jednocześnie dyskretną formą promocji.

Dzięki doskonale rozwiniętej technice druku możliwości, jakie otwierają się przed zamawiającym teczki ofertowe, są naprawdę ogromne. Wybierać można wśród szerokiej gamy produktów, formatów i wykończeń: od klasycznych kartonowych teczek skrzydłowych (uszlachetnianych lakierem, folią, z tłoczeniami, z grzbietem oraz płaskich), poprzez teczki z rączką, aż po bardziej pojemne – teczki skoroszytowe i teczki-segregatory z mechanizmem ringowym. Starannie wykonane teczki ofertowe są trwałe i atrakcyjne. Mogą posiadać specjalne kieszonki na płytę CD, wizytówkę, biznes kartę, wewnętrzne wąsy do wpinania dokumentów, zamknięcie zwykłe, z gumką, na rzep, metalowe napy lub magnes. Można je zadrukowywać jedno- lub dwustronnie.

Każda firma posiada swój odrębny profil, unikalny asortyment, zestaw produktów i usług. W związku z tym różne muszą być działania marketingowe, promocja marki. W IcomPrint projektując teczki ofertowe, dopasowujemy je indywidualnie do specyfiki danej marki. Oferujemy szerokie spektrum wzorów i opcji. Realizujemy zlecenia na teczki ofertowe standardowe (w najpopularniejszych rozmiarach i najczęściej wybieranych rodzajach wykończeń) jak i te bardziej wyszukane, według pomysłu klienta. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie, ale realizujemy zamówienia z obszaru całego kraju.