Projekty graficzne dla Software House

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami

Z technologiami webowymi jesteśmy obeznani jak mało kto, dlatego z naszych usług korzystają również software house’y. Kooperacja opiera się na prostych zasadach: oni tworzą oprogramowanie, do którego my dostarczamy kreacje graficzne spójne z wizerunkiem brandu. To opcja wygodna dla obu stron: my pozyskujemy zlecenia, software house ogranicza koszty związane z utrzymywaniem stałego zespołu. Tym samym współpraca pozwala tworzyć aplikacje o światowym standardzie w konkurencyjnych cenach.
Jako uznana agencja interaktywna, jesteśmy w stanie efektywnie wspierać realizację projektów SH pod kątem graficznym. Dzięki IcomPrint ich oferta poszerza się o kreację strategii UX i dodatkowe cele marketingowe, jakie mogą zaproponować swoim Klientom.
Technologie webowe nie mają przed nami tajemnic, dlatego na pewno znajdziemy wspólny język.
1. Projektanci z doświadczeniem
Pracują u nas graficy o różnych zainteresowaniach. Każdy z nich dobrze czuje się w trochę innej dziedzinie, ale też każdy posiada spory bagaż doświadczeń. Właśnie dlatego znajdzie się wśród nas ktoś, kto z powodzeniem wpasuje się ze swoim projektem w Twoje oczekiwania. Nie znosimy rutyny - dla nas nowy Klient to nowe wyzwanie.
2. Wszystko o czasie
My wiemy, że termin realizacji zlecenia to dla większości Klientów kluczowy czynnik decydujący o powodzeniu całej strategii. Z tego powodu wszystkie terminy dopinamy przed czasem. Pilnujemy ustalonego programu, a minuty pozostałe do zakończenia projektu odliczamy ze szwajcarską precyzją. U nas nie ma opóźnień.

3. IT-kreatywni
Masz dosyć spotkań, jeżdżenia po biurach i umawiania się na rozmowy? Daj spokój, dzisiaj wszystko da się załatwić na odległość. Możemy nasze koncepcje omówić telefonicznie, projekty przesłać mailem albo porozmawiać na czacie. Wybierz opcję dogodną dla siebie, my dopasujemy się do Twoich potrzeb.

4. Grafika skrojona na miarę
Dopiero się rozwijasz, czy jesteś potężną marką? Działasz lokalnie, czy globalnie? Wyślij nam brief. Wizerunek Twojego brandu będzie busolą dla naszych koncepcji. Z powodzeniem poprowadzimy Cię przez wszystkie etapy kreacji graficznej.