Projekty graficzne - outsourcing

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami

Większość działów marketingu zatrudnia odrębny zespół graficzny, co nieuchronnie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Te, które rezygnują z wymienionego, dość drogiego wariantu, decydują się z kolei na współpracę z freelancerami. Niestety i tutaj czyhają wiadome zagrożenia. Chodzi przede wszystkim o terminową realizację prac. Freelancerzy podchodzą do tej kwestii dość swobodnie. Co więcej, wśród wolnych strzelców trudno znaleźć kogoś sprawdzonego.
Najlepszym rozwiązaniem w podobnej sytuacji wydaje się skorzystanie z outsourcingu graficznego w firmie IcomPrint. Spore doświadczenie naszych grafików i obeznanie z branżowym słownictwem daje szerokie pole do stabilnej i efektywnej współpracy. Całościowe pakiety graficzne, jakie oferujemy naszym Klientom, to pewność kompleksowej, a zarazem terminowej realizacji zleceń. To także ograniczenie kosztów i ryzyka związanego z nieterminową realizacją zleceń przez freelancerów.
Zajmujemy się wszystkimi etapami prac: od przygotowania koncepcji, poprzez dobór drukarni, a nawet typów wykończeń czy materiałów, na które naniesiony zostanie projekt (papierów, tkanin itp.).
Jesteśmy kreatywni, ale cenimy unikalny wizerunek naszych Klientów, dlatego potrafimy dopasować do przedstawionych wytycznych.
1. Projektanci z doświadczeniem
Pracują u nas graficy o różnych zainteresowaniach. Każdy z nich dobrze czuje się w trochę innej dziedzinie, ale też każdy posiada spory bagaż doświadczeń. Właśnie dlatego znajdzie się wśród nas ktoś, kto z powodzeniem wpasuje się ze swoim projektem w Twoje oczekiwania. Nie znosimy rutyny - dla nas nowy Klient to nowe wyzwanie.
2. Wszystko o czasie
My wiemy, że termin realizacji zlecenia to dla większości Klientów kluczowy czynnik decydujący o powodzeniu całej strategii. Z tego powodu wszystkie terminy dopinamy przed czasem. Pilnujemy ustalonego programu, a minuty pozostałe do zakończenia projektu odliczamy ze szwajcarską precyzją. U nas nie ma opóźnień.

3. IT-kreatywni
Masz dosyć spotkań, jeżdżenia po biurach i umawiania się na rozmowy? Daj spokój, dzisiaj wszystko da się załatwić na odległość. Możemy nasze koncepcje omówić telefonicznie, projekty przesłać mailem albo porozmawiać na czacie. Wybierz opcję dogodną dla siebie, my dopasujemy się do Twoich potrzeb.

4. Grafika skrojona na miarę
Dopiero się rozwijasz, czy jesteś potężną marką? Działasz lokalnie, czy globalnie? Wyślij nam brief. Wizerunek Twojego brandu będzie busolą dla naszych koncepcji. Z powodzeniem poprowadzimy Cię przez wszystkie etapy kreacji graficznej.