Projektowanie stron www

Współcześnie jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych są witryny internetowe, które nie tylko pozwalają zaistnieć w wirtualnej przestrzeni, ale też wpływają na kreację odpowiedniego wizerunku, budowanie pozycji i renomy marki. Uruchomienie strony www to pierwszy krok, jaki powinien wykonać każdy przedsiębiorca, który stara się pozyskać klientów. Jak to zrobić?

Zadzwoń: +48 884 874 560

Pomożemy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie!

Rozsądne wydaje się skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji, która zajmuje się projektowaniem stron www indywidualnie dopasowanych do potrzeb i specyfiki konkretnej branży, w jakiej działa Klient. W IcomPrint tworzymy rozwiązania unikalne i niepowtarzalne. Co więcej, dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, na co zwrócić uwagę, by przygotowany projekt najlepiej spełniał swoje zadania.
Przede wszystkim strona internetowa ma być wizytówką, narzędziem promocyjnym, ale i kanałem służącym komunikacji z odbiorcą. Właśnie dlatego na samym początku należy sobie odpowiedzieć na pytania, kim jest potencjalny klient i jakie informacje chcemy mu przekazać o marce. To kluczowe kwestie, wokół których zbudujemy projekt. Nie ma uniwersalnego przepisu na dobrą stronę internetową. Oczywiście istnieją pewne wytyczne i należy ich przestrzegać, ale to, czy witryna będzie spełniała oczekiwania konkretnego odbiorcy, zależy od indywidualnego projektu.
Istotną sprawą jest też wygląd. W pierwszych sekundach użytkownik ocenia formę wizualną i to ona wpływa na kolejne decyzje i czynności. Ciekawa, estetyczna, spójna grafika zachęca do pozostania na stronie i zapoznania się z jej zawartością. Nowoczesne witryny są dość proste, często wręcz minimalistyczne, ale przez to czytelne, przejrzyste i funkcjonalne. Przestarzałe, przeładowane strony www, ze zbyt dużą ilością elementów, feerią barw - zniechęcają i meczą. Trudno na nich odnaleźć poszukiwane treści, ciężko nawigować.
W naszym dziale kreatywnym pracują wykwalifikowani graficy, którzy specjalizują się w projektowaniu stron www. Jeśli zatem zależy Ci na nowoczesnych, nieszablonowych rozwiązaniach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci autorskie kreacje stworzone specjalnie dla potrzeb Twojej marki.

Rozsądne wydaje się skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji, która zajmuje się projektowaniem stron www indywidualnie dopasowanych do potrzeb i specyfiki konkretnej branży, w jakiej działa Klient.

czytaj więcej...
zwiń