Blog

Haft dla służb mundurowych

12 stycznia, 2020
Haft dla służb mundurowych

Z haftów na ubraniach korzysta obecnie coraz więcej osób. Są one stosowane na ubraniach codziennych, roboczych, firmowych, ochronnych, a także na mundurach. Dzięki umieszczeniu na odzieży haftu pracownik lepiej się prezentuje i jest lepiej widoczny i rozpoznawalny przez inne osoby.

Na odzieży większości służb mundurowych można znaleźć hafty. Mogą one przedstawiać na przykład stopień danego oficera. Wszelkie odznaki również są przyznawane najczęściej w postaci haftowanych naszywek na mundur. Co więcej, na mundurach często znajdują się także haftowane emblematy, haftowane barwy polskiej flagi lub godła.

Haft dla służb mundurowych wykonujemy dokładnie według zleconego nam projektu. Hafty te są dedykowane wielu służbom, takim jak Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria, Marynarka Wojenna, Wojsko Polskie i wielu innych służbom mundurowym, które umieszczają haftowane elementy na swojej odzieży.

W celu wykonania jak najlepszej jakości haftu dla służb mundurowych w IcomPrint w Lublinie stosujemy nowoczesne maszyny hafciarskie i stosujemy bardzo mocne nici o wyrazistych barwach. Dzięki wysokiej jakości stosowanych przez nas materiałom nasze hafty wyróżniają się znakomitą trwałością i doskonałym wyglądem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego hafty wykonujemy starannie i precyzyjnie. Profesjonalnie wykonujemy haft dla służb mundurowych, dlatego możesz nam zaufać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą IcomPrint oraz do składania zamówienia na haft dla służb mundurowych.